Tihcad 4. Sürdürülebilirlik Zirvesi
23 Kas 2023

Tihcad 4. Sürdürülebilirlik Zirvesi

Dünya, zorlayıcı çevresel şartları ve değişen rekabet koşulları içerisinde 2024 yılına girerken, tekstil sektörümüzün bu yeni dünya standartlarını bünyesine nasıl adapte edeceğini, bu değişimlerin bizim için hangi fırsatları ortaya çıkardığını ve dünya markalarının gelecek planlarını değerlendireceğimiz “TIHCAD 4. SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK ZİRVESİ” etkinliğimize davetlisiniz.

Etkinliğimizde, Tekstil camiasının büyük oyuncularının Sürdürülebilirlik Stratejileri, bu stratejileri uygulama yöntemleri ve ‘Yeni ve Sürdürülebilir Dünya’ gereksinimlerini tartışacağımız paneller, yine dünyada akredite olmuş paydaşlarımızla, sektörün geleceğiyle ilgili önemli başlıklarda sohbetler ve danışmanlarımızın makro ve mikro ekonomi alanında iş dünyamıza ışık tutacağı sunumları olacaktır.

Ayrıca network etkinliği olarak, ürünlerinizi sergileyebileceğiniz stand alanlarımız bulunacağından dolayı, bu standları kullanmak isteyen Tüm katılımcılarımızın en geç 15 Kasım Çarşamba günü saat 12.00 ye kadar tarafımıza mail atmalarını önemle rica ederiz.

Tüm sektör olarak hep birlikte yüzyüze olabilmenin heyecanı ve umuduyla buluşmak üzere, PS Katılımınızı ve ayrıca stand talebinizi idea@tihcad.org.tr üzerinden tarafımıza teyit etmenizi rica ederiz.